معرفی ۱۰ مورد از گیاهان آپارتمانی مناسب در دکوراسیون داخلی:

معرفی ۱۰ مورد از گیاهان آپارتمانی مناسب در دکوراسیون داخلی:

استفاده از گیاهان آپارتمانی علاوه بر طراوت وشادابی می تواند تاثیر مثبتی در جهت زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا کند، به همین دلیل در این مقاله قصد داریم برخی از گیاهان آپارتمانی ‌ای که مناسب دکوراسیون داخلی منزل شما هستند را به شما معرفی کنیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید خانه ویلایی.

۱ – اسپاتی فیلوم (سوسن صلح)

اگر پنجره آپارتمان شما به جای قرارگیری  در رو به روی اسمان آبی، مشرف به آپارتمان دیگری است، ما به شما اسپاتی فیلوم و یا سوسن صلح را پیشنهاد می کنیم. این گیاه در شرایط کم نور می تواند مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد،

خانه ویلایی

هفته ای یک بار به آب یاری نیاز دارند و زیر نور لامپ فلورسنت نیز به خوبی رشد می کنند، از این جهت می توان آن ها را در سرویس های بهداشتی و یا دفاتر کاری که نور بسیار کمی دارند، نگهداری نمود خانه ویلایی.

۲ – کاکتوس ها:

کاکتوس ها از بی دردسر ترین گیاهان آپارتمانی هستند که به دلیل ویژگی های خاص تواسنته اند علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب کنند، حتما کاکتوس ها را باید در معرض نور غیر مستقیم قرار دهید خانه ویلایی.

خانه ویلایی

چراکه؛ نور مستقیم باعث سفیدی کاکتوس ها می گردد. کاکتوس ها برای رشد به یک بار آبیاری در هفته احتیاج دارند، اما در طول فصل های سرد، مدت زمان بین هر بار آب دادن به آن ها می تواند طولانی تر باشد.

۳ – بامبو (بامبو خوش شانس)

از بامبو به دلیل برخورداری از طراوت، شادابی و سبزینگی بسیار زیاد آن در بخش های تاریک آپارتمان نگهداری می کنند، بامبو می تواند حس انرژی مثبت را به طراحی داخل شما اضافه کرده و در برابر نور غیر مستقیم خورشید زنده بماند. . بامبو را در آب رشد دهید و هر دو تا چهار هفته یک بار، آب آن را عوض کنید.

خانه ویلایی در ورامین

مردم بعضی از کشورهای آسیای شرقی مانند چین اعتقاد دارند که نگهداری از بامبو در خانه، بخت خوب و خوش شانسی می آورد! این گیاه مهم ترین گیاه در بحث فنگ شویی است؛ در فنگ شویی تعداد ساقه های این گیاه عامل تعیین کننده ی میزان و نوع انرژی ای است که در خانه یا محل کار شما به وجود می آورد.

۴ – بنفشه های آفریقایی

شکوفه های زیبای بنفشه آفریقایی نمایی زیبا و بنفش رنگ به دکوراسیون داخلی شما می دهند، علاوه بر این یکی از معدود گل هایی هستند که نیاز کمی به مراقبت دارند. خانه ویلایی

 

تنها وظیفه ی شما این است که هفته ای یکبار به آن ها آب بدهید؛ اما مراقب باشید که آب را بر روی برگ هایشان نپاشید چرا که اثر لکه های آب بر روی برگ های آن باقی می ماند. خانه ویلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *